Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 45 × 45 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 70w |
| Voltage (V) | 220V, 220 |
| Brand Name | XMSJ, SIYU |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | None |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Outdoor, Hotel, Commercial, Household |
| Power Source | Electric |
| Function | Coffee Maker, Frying Pan, TOASTER OVEN, Roast, brew coffee, and saute |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Housing Material | plastic |
| Coffee Maker Power (W) | 650 |
| Coffee Maker Capacity (Cup) | 2 |
| Toaster Oven Power (W) | 650 |
| Toaster Oven Capacity (l) | 9 |
| Frying Pan Power (W) | 650 |
| Place of Origin | Henan China |
| Model Number | ZCJ-1 |
| Name | 3-in-1 Breakfast Maker |
| Certification | CE CCC, ce |
| Product name | 1Fried Eggs Pan Breakfast Machine |
| Used for | Cook Coffeefrying Pantoaster Oven |
| Type | 3-in-1 Breakfast Maker/ Coffee |
| Suitable for | Hot Dogeggricebeef FryingBreadcoffer |
| Feature | Fried |
| Temperature | 100-230 |
| Keyword | Toaster Oven Breakfast Sandwich Maker |
Instock
There are no reviews yet.