Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 34 × 24 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Frying Pan Power (W) | 600W |
| Toaster Oven Power (W) | 850w |
| Model Number | JCY3281BJH |
| Function | Frying Pan, Toaster Oven |
| Certification | CE |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Power (W) | 1450w |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | DMWD |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.