Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 51 × 21 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 660W |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| place of origin | Chinese mainland |
| province | Guangdong Province |
| prefecture | Zhongshan City |
Instock
There are no reviews yet.