Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 23 × 27 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Toaster Oven Power (W) | 1000W |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | SrA7PYAK |
| Function | Coffee Maker, Frying Pan, Toaster Oven, Porridge Cooking |
| Certification | CE |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Power (W) | 500w |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.