Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 23 × 23 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Toaster Oven |
| Certification | CCC |
| Power (W) | 800W |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| brand | Midea |
| 3C certificate number | 2021190712009534 |
| voltage | 220V |
| power | 800W |
Instock
There are no reviews yet.