Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.31 kg |
|---|---|
| Dimensions | 51 × 25 × 27 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Coffee Maker Power (W) | 450W |
| Frying Pan Power (W) | other |
| Toaster Oven Capacity (l) | 9 L |
| Toaster Oven Power (W) | 600W |
| Coffee Maker Capacity (Cup) | 600ml |
| Housing Material | Plastic |
| Model Number | xqh376gf |
| Function | Frying Pan, Toaster Oven, Coffee Maker |
| Certification | Other |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Power (W) | 1050W |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | DMWD |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.