Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 17 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 750W |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | FGHGF |
| Origin | Mainland China |
| brand | YIDPU/YIDPU |
| Model | EL-3012 |
| item number | EL-3012 |
| place of origin | Chinese mainland |
| province | Zhejiang Province |
| prefecture | Ningbo |
| material | Food grade ceramic coating |
| Production enterprise | Ningbo Yidepu Electric Appliance Co., Ltd. |
| Warranty period | Twelve months. |
| Color classification | White |
| 3C certificate number | 2023010712534150 |
Instock
There are no reviews yet.