Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 13 × 28 cm |
| Model Number | K651 |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Power (W) | 1200W |
| Voltage (V) | 110V |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| 3C Certificate Number | 2014010710714071 |
| Pan depth | 3CM |
| Rated frequency | 50-60 (HZ) |
| SIZE | 23.5*13.5*28.5cm |
| Baking pan | diameter 25cm and below |
Instock
There are no reviews yet.