Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 21 × 17 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Coffee Maker Power (W) | |
| Frying Pan Power (W) | 650W |
| Toaster Oven Power (W) | |
| Coffee Maker Capacity (Cup) | |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | |
| Function | Frying Pan |
| Certification | none |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Power (W) | 650W |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
| Product Code | DQ00020 |
| Power | 650W |
| Voltage | 220V |
| Rated frequency | 50HZ |
| Color1 | Emerald Green |
| Color2 | Ruby Red |
| Color3 | Pearl White |
| Coating material | food grade non-stick coating |
| Package weight | 3KG |
| Packing size | 28*21*17 |
Instock
There are no reviews yet.