Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Housing Material | Plastic |
| Model Number | Electric Egg Omelette Cooker Eggs Boiler |
| Function | Coffee Maker |
| Certification | CE, RoHS |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| Power W | 350W |
Instock
There are no reviews yet.