Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 22 × 18 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Housing Material | Plastic |
| Function | Toaster Oven |
| Certification | CE |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Power (W) | 500w |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.