Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5.141 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 45 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Coffee Maker Power (W) | No coffee function |
| Frying Pan Power (W) | 400W |
| Toaster Oven Capacity (l) | Oven 5L |
| Toaster Oven Power (W) | 800W |
| Coffee Maker Capacity (Cup) | No coffee function |
| Housing Material | Plastic |
| Model Number | 4ZCJ-4in1 |
| Function | Frying Pan, Toaster Oven, Porridge Cooking |
| Certification | CE |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Power (W) | 1200W |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | DMWD |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.