Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.99 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 28 × 28 cm |
| Model Number | EL-3012 |
| Function | Frying Pan |
| Certification | CE |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Power (W) | 500w |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | LUOUPHEI |
| Origin | Mainland China |
| Power | 750W |
| Interchangeable Plates | Waffle Plates |
| No. of Slices | 2/4 |
| Function 1 | Non-Stick Cooking Surface |
| Function 2 | Timing |
| Function 3 | 3 minutes quick grille |
| Material | Food grade ceramic glaze coating |
Instock
There are no reviews yet.