Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 40 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Coffee Maker Power (W) | 600w |
| Frying Pan Power (W) | 700w |
| Toaster Oven Capacity (l) | 9L |
| Toaster Oven Power (W) | 900w |
| Coffee Maker Capacity (Cup) | 600ml |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | tsk-2871 |
| Function | Coffee Maker, Frying Pan, Toaster Oven |
| Controlling Mode | Digital Timer Control |
| Power (W) | 1500w |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
| size | 480 * 295 * 570mm |
| Product weight | about 5.66kg |
| Oven capacity | 9L |
| With English manual | Yes |
Instock
There are no reviews yet.