Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 31 × 50 cm |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | dh02 |
| Controlling Mode | Digital Timer Control |
| Power (W) | 800w |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | WUXEY |
| Origin | Mainland China |
| Heating method | Electric heating tube+hot air convection |
| Whether it is plugged in or not | be |
| power | Below 800W |
| product category | Duoshi furnace |
| colour | Pink, blue and green |
| model | dh02 |
| energy efficiency index | Level 2 |
| Timing gear | 4-5 gears |
| calibre | 25cm and below |
| Scale marking | Inner wall marking |
| body material | metal |
| Appointment function | nothing |
| With or without dust cover | Yes |
| Packaging List | Machine manual warranty card grill, grill, mesh, pot, fryer |
| Appointment time | nothing |
| 3C certificate number | 2019190712002425 |
| Number of bread troughs | 2-3 pieces |
| Applicable number of people | 4-5 people |
| Number of layers | Two layer |
| rated power | 800 |
| control mode | mechanical type |
| LCD display | nothing |
| Is there a baking rack available | Yes |
| Operation mode | Push-button type |
| weight | 4kg |
| Product size | 435*220*230mm |
| function | Heat, barbecue, bake, boil eggs, fry eggs, and thaw. |
| Rated frequency | 50 |
Instock
There are no reviews yet.