Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 35 × 35 cm |
| Model Number | EL-3012 |
| Function | Frying Pan, Toaster Oven |
| Certification | none |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Power (W) | 750w |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Material: | Food grade ceramic coating |
| 3C Certificate number : | 2023010712534150 |
| Baking pan material: | ceramic non-stick coating |
| Safety device: | temperature controller |
| Baking pan accessories (optional) : | sandwich plate, waffle plate, silk fish plate |
Instock
There are no reviews yet.