Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 35 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | TS-2168-1(F29M) |
| Function | Toaster Oven |
| Certification | none |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Power (W) | 600W |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | FGHGF |
| Origin | Mainland China |
| Feature 1 | Waffle Maker |
| Feature 2 | home appliance |
| Feature 3 | Toaster Bread Machine |
Instock
There are no reviews yet.