Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 23725 |
| Power (W) | 350W |
| Voltage (V) | 6V |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Mold Shape | Round |
Instock
There are no reviews yet.