Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 cm |
| Model Number | FD601A (1.5V) |
| Certification | RoHS, CE |
| Voltage (V) | 1.5V |
| Power (W) | 3W |
| Brand Name | kbxstart |
| Origin | Mainland China |
| Name | BBQ Motor |
| Barbecue motor | Grill motor |
| Feature 1 | Spiedo motor |
| Feature 2 | Motor rotisserie |
| Power | Battery (but package not included battery) |
Instock
There are no reviews yet.