Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.642 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 20 × 14 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 15w |
| Brand Name | chcyus |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.