Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.153 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 11 × 6 cm |
| Barcode | No |
| Certification | CE |
| Power Source | Electric |
| Design | Speedboat |
| Controller Mode | MODE2 |
| Control Channels | 2 CHANNELS |
| Flight Time | 12min |
| Remote Distance | 20 meters |
| Dimensions | 11*3*2.3 cm |
| Charging Voltage | 5v |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Remote Control | Yes |
| Material | Metal |
| Brand Name | ZHENDUO |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Boat & Ship |
| Features | REMOTE CONTROL |
Instock
There are no reviews yet.