Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 30 kg |
|---|---|
| Dimensions | 368 × 431 × 279 cm |
| Voltage (V) | 120V |
| Power (W) | 120w |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Color | Black |
| Product Dimensions | 14.5"D x 17"W x 11"H |
| Special Feature | Manual |
Instock
There are no reviews yet.