Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 148 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 7 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 110V |
| Power (W) | 10w |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | OT-268 |
| Product name | Electric Chicken Rotisseries |
| Material | Stainless Steel |
| Size | 1030*600*800mm |
| Power | 6KW |
| Voltage | 220V |
| Warranty | 1 Year |
| Power Source | Electric |
| Net weight | 71kg |
| Packing | Wooden Case |
| Temperature | 50-300 degrees |
Instock
There are no reviews yet.