Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 27 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | lithium battery |
| Power Source | Electric |
| Model Number | TX768 |
| Design | Speedboat |
| Flight Time | about 12 mins |
| Remote Distance | about 300M |
| Dimensions | 39.7*12.7*9.3cm |
| Max Speed | 45KM/H |
| Charging Time | about 3 hours |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Remote Control | Yes |
| Material | Metal, Plastic |
| Brand Name | JIKEFUN |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Boat & Ship |
| Features | REMOTE CONTROL |
Instock
There are no reviews yet.