Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 20 cm |
| Model Number | MX-S40 |
| Certification | RoHS, CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 15w |
| Brand Name | kbxstart |
| Origin | Mainland China |
| Name | BBQ Motor |
| Voltage | 220V |
| Weight | 1.5kg |
| RPM | 2.5/3 |
| KGF.CM | 60/40 |
| Turn around | CW |
Instock
There are no reviews yet.