Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 15 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | FY608A-80A |
| Certification | RoHS |
| Voltage (V) | 12V |
| Power (W) | 10w |
| Brand Name | Dobleuno |
| Origin | Mainland China |
| Power input | 10W |
| Name | BBQ Motor |
| Net Weight | 1.2kg |
Instock
There are no reviews yet.