Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 41 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 4DZKRJ-ML-BXG |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 800W/1350W |
| Brand Name | DMWD |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.