Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 17 × 22 cm |
| Certification | none |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 25W |
| Brand Name | PUXIL |
| Origin | Mainland China |
| Household | and commercial stringing artifact |
| Product material: | food grade PPL material |
| Packing size: | 170*170*214MM |
| String quantity: | 81 strings per box |
Instock
There are no reviews yet.