Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 × 35 × 25 cm |
| Model Number | N4SKJ-PHS-3in1-B |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1800W |
| Brand Name | DMWD |
| Origin | Mainland China |
| Hot pot power | 800W |
| Baking tray power | 1000W |
Instock
There are no reviews yet.