Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 224 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 61 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 110V |
| Power (W) | 10w |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| Marketing Type | New Product 2020 |
| Warranty of core components | 1 Year |
| Core Components | Motor |
| Condition | New |
| Place of Origin | Henan, China |
| Voltage | 220v |
| Power | 180w, 0.4kw |
| Weight | 65 KG, 65kg |
| Dimension(L*W*H) | 1030*700*800mm |
| Warranty | 1 Year |
| Key Selling Points | High Productivity |
| Product name | gas stove oven cooker gas turkey oven Chicken Oven |
| Name | Electric Rotating Grill Large Chicken Rotisserie Oven |
| Material | Stainless steel |
| Suit for | Chicken Rotisserie Oven Roasting Whole Chicken Oven |
| Usage | Chicken Fish Roasting Oven |
| MOQ | 1Set/sets |
| Keywords | commercial gas oven |
| After Warranty Service | Online Technology Support |
| Advantage | Easy Operation High Efficiency |
Instock
There are no reviews yet.