Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 48 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 100w |
| Brand Name | OIMG, – |
| Origin | Mainland China |
| Showroom Location | None |
| Condition | New |
| Type | Shawarma |
| Application | Commercial and Home Use, Commercial Kitchen |
| Automatic Grade | Automatic |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Voltage | 110V/220V, 110V/220V |
| Dimension(L*W*H) | 30*30*48cm |
| Weight | 6.8 KG |
| Warranty | 6 Months |
| Marketing Type | New Product 2022 |
| Machinery Test Report | Provided |
| Video outgoing-inspection | Not Available |
| Warranty of core components | 6 Months |
| Core Components | Motor |
| Key Selling Points | Sustainable |
| Product Name | Shawarma Machine Barbecue Grills |
| Keywords | Doner Kebab Maker |
| Material | Stainless Steel |
| Fuel | Electric |
| Application Place | Outdoor Indoor Kitchen Garden |
| Usage | Kitchen CookingBakingBBQCamping |
| Advantage | 10 Years OEM Experience |
| Function | Automatic Rotating |
Instock
There are no reviews yet.