Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 80 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 60 × 60 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 12V, 220 |
| Power (W) | 5w, 3000 |
| Brand Name | HAOYUNMA, LIBERMANN |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | None |
| Warranty | None |
| Application | Hotel, Commercial, Household |
| Power Source | Electric, Gas |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | Yes |
| Place of Origin | China |
| Model Number | KTE-7T |
| Product name | Electric Rotisserie |
| Body Material | SS430 |
| Color | Brushed stainless steel |
| Advantage / Feature | Heavy duty, high efficiency, durable, long life service |
| Usage | Hotel Kitchen |
Instock
There are no reviews yet.