Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 70 kg |
|---|---|
| Dimensions | 165 × 45 × 70 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V, 230 |
| Power (W) | 100w, 2000 |
| Brand Name | OIMG, OEM/ODM |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Free spare parts, Onsite Installation, Return and Replacement |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Outdoor, Hotel, Commercial, Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | Yes |
| Type | Electric Grill Pan |
| Material | Aluminum |
| Non-Stick Material | PTFE |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | 22907 |
| Product name | electric grill bbq |
| Keywords | grill electric |
| Feature | Easily Cleaned |
| Advantage | Easy Operation High Efficiency |
| Plate Material | Non Stick Die Casting Aluminum/Stone Plate |
| Handles | Cool Touch Safe Handle |
| Suit for | Indoor Outdoor Backyard Garden |
| Grill type | Smokeless Electric Grill |
Instock
There are no reviews yet.