Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.542 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | none |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 15w |
| Brand Name | Kesoto |
| Origin | Mainland China |
| shawarma grill | hot dog machine |
| chicken rotisserie machine | bbq motor |
| asador electrico giratorio parrilla | automatic cooking machine |
| grill | kebab grill |
| tournebroche | shawarma machine |
| hot dog roller | smokeless grill |
| ceramic grill | kabab machine |
| rotisserie | rotisserie spit grill |
| doner kebab machine | shawarma |
| grill machine | kebab machine |
| MainKey1 | rotisserie |
| MainKey2 | stainless steel grill rotisserie electric roaster |
| MainKey3 | bbq motor barbecue rotating outdoor |
| MainKey4 | grill rotating motor stainless steel rotisserie |
| MainKey5 | rotisserie motor roaster barbecue tool accs |
| MainKey6 | roasting furnace lambs piglets chicken motor |
Instock
There are no reviews yet.