Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 32 × 45 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | ML-1306 |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 800w |
| Brand Name | CANDIMILL |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.