Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 53 × 25 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 100w |
| Brand Name | OIMG, N/A |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | CB400B-BI |
| Grill Type | >5 people |
| Metal Type | stainless steel |
| Finishing | Powder Coated |
| Feature | Easily Cleaned |
| Safety Device | Flame Safety Device |
| Material | Stainless Steel 304 |
| Usage | Kitchen CookingBakingBBQSmoking |
| Certification | CE |
| Color | Blalck |
| Application | Home.outdoor Bbq |
| Product name | BBQ Grill Machine |
| Packing | Carton Box |
| Model | STAINLESS IRON |
| Description | Barbecue Grill Electric Bbq Grill |
Instock
There are no reviews yet.