Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 41 kg |
|---|---|
| Dimensions | 57 × 57 × 64 cm |
| Certification | none |
| Voltage (V) | / |
| Power (W) | / |
| Brand Name | SUENUN |
| Origin | Mainland China |
| size | width 50 height 1300mm |
| Material | 201 stainless steel |
| Fuel | Charcoal |
| Furnace size | width 250 * height 300mm |
Instock
There are no reviews yet.