Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 34 × 45 cm |
| Certification | CE, GS |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 500w |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
| Specification | 3-6 people |
| Disassembly form | Removable |
| Baking tray material | Stainless steel |
| Rated Power | 1200W |
Instock
There are no reviews yet.