Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.753 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 18 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | BBQ Rotator Motor |
| Certification | none |
| Voltage (V) | 6V |
| Power (W) | 1w |
| Brand Name | Kesoto |
| Origin | Mainland China |
| bbq motor for 220v | tandoor oven |
| gas shawarma machine | spit bbq |
| rotating grill | machine a kebab |
| grill machine | shawarma machine |
| kebab machine | electric grill rotary grill |
| rotisserie for bbq | kebab maker |
| electric barbecue grill | rotisserie |
| rotisserie for grill | bbq motor |
| MainKey1 | Barbecue Rotator |
| MainKey2 | Barbecue Motor Rotisserie Barbecue Grill Motor |
| MainKey3 | BBQ Rotisserie Motor Roast Rotisserie Tool Parts |
| MainKey4 | Home BBQ Grill Spit Roast Motor BBQ Rotator Motor |
| MainKey5 | Barbecue Tool Outdoor Camping Picnic Accessories |
| MainKey6 | Kitchen Barbecue Rotisserie Motor Replacement |
Instock
There are no reviews yet.