Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 26 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 801W-1200W |
| Brand Name | FGHGF |
| Origin | Mainland China |
| brand | Chuanjian |
| Model | CJ-04 |
| item number | CJ-004 |
| Electric oven type | Skewer |
| style | double layer |
| place of origin | Chinese mainland |
| voltage | 220V |
| Production enterprise | Hangzhou Yongyao Technology Co., Ltd. |
| Warranty period | 2 years |
| capacity | 10L and below |
| rated power | 801W (inclusive) -1200W (inclusive) |
| Color classification | Pearl White |
| 3C certificate number | 2020010712349310 |
Instock
There are no reviews yet.