Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.845 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 17 × 14 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | BBQ Rotisserie Motor |
| Certification | none |
| Voltage (V) | 240V |
| Power (W) | 40w |
| Brand Name | Haofy |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.