Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.54 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 14 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | BBQ Motor |
| Voltage (V) | 110V |
| Power (W) | 15w |
| Brand Name | Kesoto |
| Origin | Mainland China |
| MainKey1 | BBQ Electric Grill |
| MainKey2 | Grill Electric Replement Rotisserie Motor 110V |
| MainKey3 | Rotisserie Motor Replement Stainless Steel |
| MainKey4 | 154LB 15W Grill Rotisserie BBQ Rotisserie Motor |
| MainKey5 | Electric Motor for Pig Goat Chicken Roaster |
| MainKey6 | Grill Rotisserie Motor BBQ Rotisserie Motor 70KG |
Instock
There are no reviews yet.