Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 63 × 54 × 45 cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 500w |
| Brand Name | HUANJI |
| Origin | Mainland China |
| style | Korean style |
| Applicable number of people | 3-5 people |
| Applicable space | kitchen |
| Fuel type | power |
Instock
There are no reviews yet.