Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 85 kg |
|---|---|
| Dimensions | 150 × 150 × 90 cm |
| Fire hole type | Swing Fire |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Shandong, China |
| Model Number | BY-SZCT24A |
| Electric Cooktop Type | Induction Cooktop |
| Gas Burner Ingition Mode | Electronic Ignition |
| No. of Gas Burner | 2 |
| Power (W) | 24KW |
| Voltage (V) | 220V |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Warranty | 1 Year |
| Type | Gas Cooktops |
| Surface Material | Stainless steel |
| Protective Case | Flameout Protection |
| Cooker Quantity | Dual-cooker Cooktop |
| Installation | Portable |
| Application | Hotel, Outdoor, Commercial |
| Power Source | Gas |
| App-Controlled | NO |
| Material | 201 stainless steel |
| Gas Type | NG/LPG/TG |
| Usage | Restuarant, Hotel, Canteen |
| Fan power | 180W, 220V |
| Net Weight | 270kg |
| NG rated voltage | 2.0KPa |
| LPG rated voltage | 2.8KPa |
| Artificial gas rated voltage | 1.0KPa |
Instock
There are no reviews yet.