Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 150 kg |
|---|---|
| Dimensions | 150 × 110 × 60 cm |
| Fire hole type | Swing Fire |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Return and Replacement |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Outdoor, Hotel, Garage, Commercial, Household |
| Power Source | Electric, Gas, Manual |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | NO |
| Ingition Mode | Electronic Ignition |
| Feature | Traditional |
| Installation | Freestanding |
| Material | Stainless steel, stainless steel |
| Function | With Grill, With Oven, With Storage Drawer, With Warmer Drawer |
| No. of Burner | 4 |
| Power (W) | 6000 |
| Voltage (V) | 220 |
| Place of Origin | China |
| Product name | multi baken oven |
| packing Size | 575x545x880mm |
| Style | vertical |
| container | 264pcs/40'HQ |
Instock
There are no reviews yet.