Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Fire hole type | Swing Fire |
| Brand Name | OIMG, SEATOR |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | China |
| Model Number | ST005 |
| Product Name | Portable Camping Stove |
| Color | Customerized Color |
| Logo | Custmized Logo |
| Usage | Camping, Hiking, Travelling, Fishing, Picnic |
| Feature | Camping Gas Stove with Carrying Case |
| Finishing | Metal |
| Weight | 1.6kg |
| Power Source | 2900w |
| Package | Color Box |
| Sample | Available |
Instock
There are no reviews yet.