Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 49 × 39 × 16 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Surface Material | Toughened Glass |
| Certification | CE |
| Type | Gas Cooktops |
| Fire hole type | Swing Fire |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Model | A1 |
| Heat load | 7.0KW |
| Size | 430*330mm |
| Opening size | 260*370mm |
| Pacing size | 485*385*150 |
| Net weight | 5kg |
Instock
There are no reviews yet.