Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 150 kg |
|---|---|
| Dimensions | 150 × 110 × 60 cm |
| Fire hole type | Swing Fire |
| Brand Name | XMSJ, LINKRICH |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | JZH-RQ-4 |
| Electric Cooktop Type | Smooth Ceramic Cooktop |
| Gas Burner Ingition Mode | Electronic Ignition |
| No. of Electric Burner | 4 |
| No. of Gas Burner | 4 |
| Power (W) | |
| Voltage (V) | |
| After-sales Service Provided | None |
| Warranty | 1 Year |
| Type | Gas Cooktops |
| Surface Material | Stainless steel |
| Protective Case | Flameout Protection |
| Cooker Quantity | Multi-cooker Cooktop |
| Installation | Floor Type, built-in |
| Application | Commercial, Household |
| Power Source | Gas |
| App-Controlled | NO |
| Name | Commercial Electric Stainless Steel LPG Gas Stove |
| Certification | ce |
| Heat Power | 64348BTU/h |
| Net Weight | 117kg |
| Dimensions | 700x700x(850+60)mm |
| Packing Size | 890x810x1150mm |
Instock
There are no reviews yet.