Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 12.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 77 × 45 × 21 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Fire hole type | Double Swing Fire |
| Brand Name | FGHGF |
| Origin | Mainland China |
| brand | HP Good Wife |
| Model | JZT-A8 |
| material | Tempered glass |
| after-sales services | National Joint Insurance |
| place of origin | Chinese mainland |
| Color classification | Special |
| Number of stoves | 2 |
| Gas stove structure | Taiwan embedded dual-purpose |
| Panel material | Tempered glass |
| Production enterprise | Zhongshan Wanglu Electric Appliance Co., Ltd. |
| Flame out protection device | Thermocouple flameout protection |
| energy efficiency class | first level |
| Applicable air source | Natural gas, liquefied gas |
| Ignition method | Pulsed electronic ignition |
| air inlet method | downwind |
| gross weight | 10.4kg |
| Package size | 770x450x210mm |
| size | 730x410x100mm |
| net weight | 9.3kg |
| Smart Type | Smart is not supported. |
| rated heat load | 5.2KW |
| IPO time | 2022-01 |
| Product name | Household gas cooker |
| Warranty period | Twelve months. |
| Is the chassis size adjustable? | No |
| 3C certificate number | 2023012401575139 |
Instock
There are no reviews yet.