Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 25 × 25 cm |
| Rated Heat Flow(Left) | 4KW |
| Rated Heat Flow(Right) | 4KW |
| Fuel Type | Natural Gas / Liquefied Gas |
| Air Inlet Mode | Full Inlet Air |
| Ignition Mode | Pulse Electronic Ignition |
| Surface Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | Commercial hot pot stove |
| Cooker Quantity | Single-cooker Cooktop |
| Certification | CE |
| Installation | Built-In |
| Type | Gas Cooktops |
| Fire hole type | Swing Fire |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Name | Commercial hot pot stove |
| Inner pot depth | 10cm |
| Pot mouth specifications | 26-30cm |
| Number of users | 7-8 people |
| Power | 1800W |
| Size | 46*11*32.5cm |
| Weight | 6kg |
| Material | Stainless steel |
| Control method | mechanical |
| Product number | GL2251H |
Instock
There are no reviews yet.